Actie

AMPUL - Flash Effect 1x2ml

Artikelcode: 01860
€1,99€0,99
Toevoegen aan winkelwagen
Verzending binnen 3 dagen
  • Overzicht
  • Straalt jouw huid stress en vermoeidheid uit? Dan zijn deze ampullen van LaCabine perfect voor jou! De Flash Effect ampul helpt tekenen van stress en vermoeidheid te elimineren en zorgt tegelijkertijd voor een onmiddellijk verstevigend effect.

Product details

Straalt jouw huid stress en vermoeidheid uit? Dan zijn deze ampullen van LaCabine perfect voor jou! De Flash Effect ampul 1x2 ML helpt tekenen van stress en vermoeidheid te elimineren en zorgt tegelijkertijd voor een onmiddellijk verstevigend effect.-Onmiddellijk tensor effect.

-Brengt vitaliteit en helderheid

-Verzacht de huid

- Met rode algen.

De effectiviteit met dubbele werking maakt de huid onmiddellijk steviger, stralender en soepeler en beschermt uw huid, waardoor de tekenen van veroudering worden voorkomen. Een mooiere en stralende huid vanaf het eerste gebruik. 

Ingrediënten:

Aqua (Water), Hydroxypropyl Methylcellulose, Pullulan, Porphyridium cruentum Extract, Triethylene Glycol, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide.

Reviews

4,7 sterren op basis van 3 beoordelingen

m
09 May 2023
Maris
Fijne gezichtsverzorging.
s
06 May 2023
Sadosh van Toorn
Super blij mee
j
23 Apr 2023
Janneke Engels
De huid voelt even zacht aan, maar daarna een-tweetje trekkerig.